11:07

Map My Heart - Book Review

Całkiem niedawno prezentowałam Wam książkę ściśle związaną z modą - "ABC Mojego Stylu", a dziś mam dla Was recenzję kolejnej kreatywnej książki, a dokładnie "ABC Moich Uczuć" :) Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kaktus mogłam ją dla was zrecenzować. Jak ją oceniam? Zapraszam do krótkiej lektury na ten temat!


Książka w dosyć zabawny sposób opowiada o uczuciach, dziewczynach jak i chłopakach a także wszelkich relacjach między nimi. Jak możemy przeczytać w opisie książki - "Ta książka będzie twoim najlepszym przyjacielem i doradcą. Krótko mówiąc, ta książka pozwoli ci poczuć się lepiej, gdy twoje serce czuje, że jest poobijane po szalonej jeździe jaką jest miłość", i tak też z pewnością będzie. Świetnie sprawdzi się jako pocieszenie na wszelkie rozterki lub gdy mamy nieco gorszy dzień!
W książce znajdziemy typowe dla tego rodzaju publikacji miejsca, gdzie jednocześnie możemy coś pokolorować, napisać i tworzyć co tylko mamy ochotę. Osobiście ją polecam, szczególnie dla wszystkich nastolatek! :)
Jej cena to ok. 10-13zł5 komentarzy:

  1. A ja już chyba słyszałam o tej książce - wydaje się interesującym gadżetem :) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już o niej słyszałam i jestem na prawdę bardzo ciekawa o co w niej chodzi :)

    www.kiercia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 SPIKED SOUL , Blogger